Gmina Wolanów

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

Logo: FIO-Mazowsze lokalnie

„COBI samo się nie zrobi”

W ramach realizowanego naszego projektu  „COBI samo się nie zrobi” w dniu 09 sierpnia 2017 roku zostały przeprowadzone warsztaty z psychologiem. Tematem dzisiejszego spotkania było „Relacje międzypokoleniowe”. W trakcie zajęć psycholog Pani Anna Dudnik poruszyła głównie to jakie powinny być nas osób dorosłych czyli rodziców i dziadków relacje z naszymi dziećmi bądź wnukami. W takcie zajęć warsztatowych udało nam się  spojrzeć na nasze kontakty z dziećmi i wnukami i ujrzeć swoje błędy bardzo często popełniane w relacjach rodzinnych.

Przekaz z tych warsztatów był bardzo wyraźny i dający nam do zastanowienia się. …..no i do zmian w relacji z naszymi pociechami.

Dyskusja uczestniczek warsztatu
Dyskusja wśród uczestniczek- warszaty
Relacje między pokoleniowe- warsztat
Warsztaty z psychologiem
Zajęcia w Strzałkowie

W ramach realizowanego naszego projektu  „COBI samo się nie zrobi” w dniu 16 sierpnia 2017 roku zostały przeprowadzone warsztaty z psychologiem. Tematem dzisiejszego spotkania było „Co to jest ASERTYWNOŚĆ”. To spotkanie z kolei było skierowane tylko do dzieci i młodzieży. W trakcie zajęć psycholog Pani Anna Dudnik poruszyła znaczenie od dłuższego czasu modnego słowa „asertywność”. W trakcie warsztatów uczestnicy wypowiadali się co ich zdaniem oznacza to słowo. Młodzi ludzie odgrywali scenki rodzajowe z życia szkolnego. Potem je w dyskusji omawiali. W czasie wymiany zdań zagorzała gorąca dyskusja, ze warsztaty się trochę „przeciągnęły”, jakoś nikt aż tak bardzo się nie spieszył do domu.

Przekaz z tych warsztatów był bardzo wyraźny i dający młodym uczestnikom, mimo wakacji powód do zastanowienia się. …..no i oczywiści do ewentualnych zmian w relacji ze swoimi rówieśnikami zarówno w szkole jak i poza nią.

Scenka rodzajowa
Warsztat CO TO JEST ASERTYWNOŚĆ
Ostatnie układanie przed warszatem z psychologiem
podsumowanie warsztatów

następna strona »

Stopka strony

Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020


fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

Godziny otwarcia

Godziny urzędowania

poniedziałek-piątek
godz. 7:30-15:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.