Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

Plakat: Sześciolatków zapraszamy do przedszkoli

Sześciolatków zapraszamy do przedszkoli

Wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci od początku roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 3 lata, do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat. W uzasadnionych przypadkach do przedszkola może być przyjęte dziecko, które ukończyło 2,5 roku.

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych

Wójt Gminy Wolanów informuje, że od 18 kwietnia br. rozpocznie się  rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wolanów.

Zapisy do przedszkola

Rekrutacja do publicznych przedszkoli

Wójt Gminy Wolanów informuje, że od 19 kwietnia br. rozpocznie się  rekrutacja do Samorządowego Publicznego Przedszkola w Sławnie i nowo tworzonego Samorządowego Publicznego Przedszkola w Wolanowie.

niebieski wieloryb

Gra, która zabija ludzi!

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 20 marca 2017 r. w sprawie zagrożeń, wynikających dla uczniów korzystających z Internetu, dyrektor szkoły prosi rodziców o podejmowanie domowych działań zabezpieczających przed groźnymi skutkami nadmiernego spędzania czasu przy komputerze lub z telefonem w ręku.

Ogłoszenie o konkursie

Wójt Gminy Wolanów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Samorządowego Publicznego Przedszkola w Wolanowie.
Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w § 1, § 2, i § 5 oraz w § 10 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek (Dz. U. Nr 184, poz. 1436, z późn. zm.).(...

INFORMACJA

Wójt Gminy Wolanów informuje, że rekrutacja do Samorządowego Publicznego Przedszkola w Sławnie i nowo tworzonego Samorządowego Publicznego Przedszkola w Wolanowie przeprowadzona będzie po 15 kwietnia br. Szczegółowy harmonogram rekrutacji zostanie podany w późniejszym terminie.

otwarcie konferencji przez p. dyrektor Aldonę Trzeciak

Konferencja metodyczna w SPP w Sławnie

W dniu 14 marca 2017 r. w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Sławnie odbyła się II Konferencja Metodyczna z udziałem Pani  Psycholog Anny Berlińskiej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radomiu, ul. Kolejowa 15.

Zabawa i konkursy

Projekt ,,Wolontariat w szkole”

W ramach realizacji ogólnopolskiego  projektu ,,Wolontariat w szkole” tuż przed zimowymi feriami,  uczniowie (wolontariusze) z klas V i VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mniszku wzięli udział   w balu karnawałowym zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Radomiu.  Przez kilka miesięcy wolontariusze własnoręcznie wykonywali prezenty dla dzieci, które zostały wręczone w trakcie balu.

następna strona »

Stopka strony

Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020


fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

Godziny otwarcia

Godziny urzędowania

poniedziałek-piątek
godz. 7:30-15:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.