Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

Najlepsza Drużyna na świecie

Finał Szlachetnej Paczki

Finał Szlachetnej Paczki, który w tym roku wypadł 10-11 grudnia, przyniósł 25 rodzinom z naszej gminy mnóstwo prezentów, radości i przede wszystkim nadziei na lepsze jutro. O sprawny przebieg projektu, to aby zyskał popularność w lokalnym środowisku i osiągnął zamierzone efekty zadbało 13 wspaniałych SuperW wraz z liderem rejonu Kamilą Obrzydowicz.

Baza już otwarta !

Zapraszamy do współpracy przy XVI edycji projektu SZLACHETNA PACZKA - po raz pierwszy w Rejonie Wolanów.

Szlachetna paczka - zostań bohaterem

Szlachetna Paczka w Wolanowie

To projekt ogólnopolski, więc pewnie wielu słyszało o nim wcześniej w telewizji, radiu czy czytało w prasie. Tym bardziej cieszy nas to, że na terenie naszej gminy można stworzyć drużynę Szlachetnej Paczki i nieść mądrą pomoc! Szlachetna Paczka to projekt stowarzyszenia "Wiosna". Do programu włączane są rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od nich niezależnych. Paczka swoją pomocą chce dotrzeć do osób reprezentujących prawdziwą biedę, tą ukrytą, a nie krzyczącą i żądającą pomocy. Celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę.

Baner: szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA, organizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA, pomaga bohaterskim rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same. Najważniejsze w SZLACHETNEJ PACZCE jest spotkanie z prawdziwie potrzebującym.

Stopka strony

Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020


fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

Godziny otwarcia

Godziny urzędowania

poniedziałek-piątek
godz. 7:30-15:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.