Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Wydarzenia

Ogłoszenia

Banery

 • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
 • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

 • Baner FIO-Mazowsze lokalnie

Projekt „COBI samo się nie zrobi”

   W ramach realizowanego naszego projektu  „COBI samo się nie zrobi” w dniu 30 sierpnia 2017 roku  zostały  przeprowadzone  warsztaty z  policjantem.  Tematem  dzisiejszego  spotkania było „ Bezpieczeństwo w środowisku lokalnym”. W trakcie zajęć policjant Radosław Rogoziński  zwracając się do naszych dzieci i naszej młodzieży poruszył, głównie: bezpieczeństwo w ruchu drogowym szeroko rozumianym, kontakty z osobami nowo poznanymi, jak uchronić się od eksperymentowania z narkotykami czy innymi środkami psychoaktywnymi. Wydaje się, iż nasze pociechy po zajęciach warsztatowych inaczej spojrzą na poruszanie się na rowerach czy rolkach po drogach publicznych. Było wielkim zdziwieniem wśród młodych uczestników, gdy został poruszany temat kontaktów z obcymi ludźmi, do czego mogą być zdolni i jak unikać takich spotkań

Przekaz z tych warsztatów był bardzo wyraźny i czytelny bo wywiązała się na warsztatach ożywiona dyskusja.

 • Zadawanie pytań przez uczestników zajęć
 • Rozpoznawanie niebezpieczeństwa
 • Warsztaty z policjantem

W ramach realizowanego naszego projektu  „COBI samo się nie zrobi” w dniu 30  sierpnia 2017 roku zostały przeprowadzone warsztaty z  policjantem.  Tematem  dzisiejszego  spotkania było „ Bezpieczeństwo w środowisku lokalnym”. Warsztaty zostały przeprowadzone w różnych godzinach dla dorosłych odbyło się o 16.30  W trakcie zajęć policjant Radosław Rogoziński  zwracając się do nas dorosłych osób dziadków i rodziców poruszył, głównie: bezpieczeństwo w ruchu drogowym szeroko rozumianym, jazda samochodem po „jednym piwku” , jak reagować gdy na naszym terenie pojawiają się osoby nieznane, jak poznać czy nasze pociechy nie eksperymentują z narkotykami i innymi środkami psychoaktywnymi. W trakcie warsztatów uczestnicy wypowiadali się. W czasie wymiany zdań zagorzała gorąca dyskusja, ze warsztaty się trochę „przeciągnęły”, jakoś nikt aż tak bardzo się nie spieszył do domu.

Przekaz z tych warsztatów na pewno nie pozostanie bez głębszej refleksji uczestników.

 • Zagorzała dyskusja
 • Odpowiadanie na zadane pytania
 • Rozpoczęcie zajęć

Powrót

Stopka strony

 • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020

fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

 • Godziny otwarcia

Godziny urzędowania


poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.