Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Wydarzenia

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

  • Szkolenie AktywneNGOsy

Szkolenie AktywneNGOsy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: Skuteczne NGO – Podstawy prawne funkcjonowania organizacji pozarządowych. Wolanów 5 grudnia.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Gminy w Wolanowie serdecznie zaprasza zainteresowane osoby, lokalnych liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie z zakresu Skuteczne NGO: Podstawy prawne funkcjonowania organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 5 grudnia listopada o godzinie 11.30 w Urzędzie Gminy w Wolanowie, przy ul. Radomskiej 20.  

Spotkanie poprowadzi Pani Dorota Pieńkowska, wieloletni praktyk i członek organizacji pozarządowych, Prezes Zarządu  Polsko –Amerykańskiego Funduszu Pożyczkowego Inicjatyw Obywatelskich, główny ekspert BORIS – Stołeczne Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Szkolenie organizowane są w ramach projektu „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” który uzyskał wsparcie finansowe w ramach działań Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Projekt ten oferuje realizację działań mających na celu budowę silnego sektora org. pozarządowych, wzmocnienie ich kompetencji i potencjału, pozwalających im na realizację samodzielnych inicjatyw, rozwijających społeczności wiejskie i miejsko-wiejskie, do których skierowana zostanie pomoc w formie m.in. szkoleń, mobilnego doradztwa, szkoleń e-learningowych na portalu www.elearning-szkolenia.eu, a także organizacji konkursu na realizację lokalnych inicjatyw

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: promocja@razemdlaradomki.pl

Z poważaniem
Arkadiusz Ostrowski
Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”
ul. Zielona 127, Janiszew, 26-652 Zakrzew
www.razemdlaradomki.pl
Tel 48 38 58 996

Powrót

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020

fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowania


poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.