Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • System do komunikacji z mieszkańcami
  • gminny portal mapowy
  • zastrzegam.pl

Nawigacja

Inne linki

Treść strony

Termomodernizacja budynku wraz z wymianą stolarki i pokrycia dachowego w m. Wawrzyszów - część świetlicowa

Gmina Wolanów otrzymała dofinansowanie na realizację operacji pn. Termomodernizacja budynku wraz z wymianą stolarki i pokrycia dachowego w m. Wawrzyszów - część świetlicowa mającej na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie infrastruktura publiczna: Inwestycje w ogólnodostępną i niekomercyjną infrastrukturę turystyczną i rekreacyjną lub kulturalną (umowa o przyznanie pomocy nr 02807-6935-UM0714728/22 z dnia 14 04.2022r).Realizacja operacji polegająca na termomodernizacji budynku gminnego wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz pokrycia dachowego w m. Wawrzyszów wraz z remontem i wyposażeniem pomieszczenia stanowić będzie miejsce działań kulturalno- edukacyjnych oraz świetlicowo -społecznych.Będzie to miejsce ogólnodostępne, służące mieszkańcom jako miejsce spotkań, działań edukacyjnych, rekreacyjnych czy kulturalnych. Planowana inwestycja wpłynie na poprawę jakości życia na wsi, a także znacznie poprawi funkcjonalność i estetykę przestrzeni w miejscowości Wawrzyszów. Wyremontowany obiekt ograniczy  dysproporcje w dostępie do infrastruktury kulturalnej dla dzieci, dorosłych, młodzieży i seniorów z terenów wiejskich. Nastąpi uaktywnienie i integracja mieszkańców, przede wszystkim dzieci, rodziców z dziećmi, dorosłych czy Kół Gospodyń Wiejskich poprzez wspólne spędzanie czasu poprzez udział w różnego rodzaju zajęciach świetlicowych, w tym kulturalnych. Zakres prac obejmie: wymianę pokrycia dachu; ocieplenie ścian zewnętrznych; remont tarasu - elewacja południowa; Remont pomieszczenia wewnątrz świetlicy; Wyposażenie w sprzęt do ćwiczeń. Wysokość przyznanej pomocy wg umowy: 170 606,00 zł

  • front świetlica
  • 20220215_184630
  • 20220513_115251

Powstaje nowe miejsce rekreacji w Gminie Wolanów

Gmina Wolanów realizuje operację pn. „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad stawem w miejscowości Sławno” mającą na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego PROW na lata 2014-2020 w zakresie infrastruktura publiczna: Inwestycje w ogólnodostępną i niekomercyjną infrastrukturę kulturalną.

  • Plakat: Zaproszenie na kurs języka angielskiego

Moje kompetencje – Mój sukces czyli kurs języka angielskiego dla dorosłych

Gmina Wolanów zaprasza do  udziału w kursie języka angielskiego pt. „Moje kompetencje – Mój sukces” współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.