Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Ogłoszenia

Banery

  • System do komunikacji z mieszkańcami
  • gminny portal mapowy
  • zastrzegam.pl

Nawigacja

Inne linki

Treść strony

  • Logotypy

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci w Bieniędzicach”

Stowarzyszenie „Razem dla Rozwoju” z Bieniędzic w 2022 roku zrealizowało projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” pn. „Wsparcie inicjatyw lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  • logo

„Dzień patrona w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sławnie”

Stowarzyszenia „Dla Przyszłości Gminy Wolanów” w partnerstwie z Zespołem-Szkolno-Przedszkolnym w Sławnie w ramach projektu pt. „Wsparcie inicjatyw lokalnych” prowadzonego przez Operatora, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 uzyskało wsparcie finansowe na realizację projektu pn. „Dzień patrona w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sławnie”

Dotacje dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszeń otrzymane od Marszałka Województwa Mazowieckiego w 2021 roku

We wrześniu 2021 roku koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia z terenu gminy Wolanów podpisały umowy na realizację zadań publicznych w ramach konkursu ogłoszonego przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w ramach Obszaru „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, zadanie 2. Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie. Podpisanie umów odbyło się w Muzeum Wsi Radomskiej przy ul. Szydłowieckiej w Radomiu. Umowy z przedstawicielami poszczególnych organizacji ze strony Województwa Mazowieckiego podpisał Wicemarszałek Rafał Rajkowski.

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.