Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

 • gminny portal mapowy
 • Projekt Cyfrowa Gmina

Treść strony

Zarządzenie Nr 18/2023 Wójta Gminy Wolanów

z dnia 13 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert nr 3/2022 na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W GMINIE WOLANÓW

W dniach 22-30  września 2022 r.  w Gminie  Wolanów w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU odbędzie się cykl wydarzeń sportowych. Szczegóły w załączonym kalendarzu.

 • plakat 40 bieg hubalczyków

40 bieg hubalczyków

Przysuska Administracja Oświaty w Przysusze zawiadamia, iż Gmina i Miasto Przysucha, w dniu 11  czerwca 2022 r., organizuje kolejny, już 40 „Bieg Szlakiem Walk Hubalczyków”.
Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu wszystkich amatorów biegania.

Wyniki otwartego konkursu ofert

na realizację zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej w 2022 roku

Zarządzenie nr 27/2022 Wójta Gminy Wolanów

z dnia 28 marca 2022 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do zaopiniowania ofert złożonych w ramach otwar-tego konkursu ofert nr 3/2022 na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upo-wszechniania kultury fizycznej w 2022 roku.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PRACY KOMISJI KONKURSOWEJ

Wójt Gminy Wolanów informuje organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2020r. poz. 1057) o możliwości zgłaszania osób do udziału w pracach komisji konkursowej, które zostaną powołane zarządzeniem Wójta w celu opiniowania ofert złożonych w ramach otwartych konkursów na realizację zadań publicznych gminy Wolanów 2022 r.

XIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - relacja

W dniach 21-27.09.2021 r. Gmina Wolanów wzięła udział w XIII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich i  XXVII Sportowym Turnieju Miast i Gmin.

 • Plakat tydzień sportu informacja

TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH

W dniach 21-27. września 2021 r. w Gminie Wolanów w ramach XIII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH oraz XXVII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN odbędzie się cykl wydarzeń sportowych.

 • cztery zespoły ze szkół z terenu gminy Wolanów

Eliminacje międzygminne w piłce nożnej

W dniu 16 października 2019 roku na boisku „Orlik” w Mniszku rozegrano eliminacje międzygminne w piłce nożnej chłopców. W turnieju wystartowały drużyny z czterech szkół z terenu gminy Wolanów: PSP w Bieniędzicach, PSP w Mniszku, PSP w Sławnie oraz PSP w Wolanowie. W kategorii klas V-VI wygrał zespół z PSP w Sławnie. W kategorii klas VII – VIII chłopcy z PSP w Sławnie pokonali przeciwników drużyny PSP w Wolanowie i zremisowali z drużyną PSP w Bieniędzicach. W efekcie obie drużyny z PSP w Sławnie zwyciężyły, uzyskując tym samym awans do finału powiatu, który zostanie rozegrany wiosną przyszłego roku. Gratulujemy Zwycięzcom!

Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

informacja prasowa  PZPN

 • start zapisów uczniowie
 • start zapisów uczniowie
 • start zapisów uczniowie
 • start zapisów uczniowie
 • zdobywcy pucharu

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wolanów dla Szkół Podstawowych

W dniu 08.05.2019r. na terenie gminnego boiska Orlik w Mniszku odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Wolanów. Pani Wójt Gminy Wolanów Ewa Markowska-Bzducha osobiście dokonała uroczystego otwarcia zawodów, życzyła sportowej rywalizacji i zero kontuzji.

Wyniki

otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej w 2019 roku.

 • słowo od organizatorów

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze w akcji …… sportowej

Organizatorami Turnieju byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Radomiu, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wolanowie oraz Gmina Wolanów. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Starosta Radomski oraz Wójt Gminy Wolanów.

następna strona »

Stopka strony

 • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

 • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.