Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy
  • zastrzegam.pl

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

  • Jasnogórskie Spotkania

31. Jasnogórskie Spotkania

W dniu 01 czerwca 2019 roku po raz kolejny wyruszyliśmy z Wolanowa do Częstochowy na Pielgrzymkę Trzeźwościową. Hasło  tegorocznej Pielgrzymki –„Matka na mojej drodze do trzeźwości”. Są to słowa bardzo proste, ale też stawiające wielkie wymagania. Hasło pielgrzymki w czytelny i ujmujący sposób wytłumaczył wszystkim zgromadzonym o. Ryszard Barkiewicz, paulin i  organizator spotkania, po czym nasi Pielgrzymi pokłonili się Jasnogórskiej Panii pogrążyli w osobistych modlitwach….
W napiętym  programie  tegorocznych  Spotkań Jasnogórskich każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Do wyboru były otwarte lub zamknięte miting dla trzeźwych alkoholików, mitting osób dorosłych żyjących z uzależnionymi lub mitting dorosłych dzieci alkoholików. Odbywały się również mitingi dla osób uzależnionych od narkotyków czy hazardu i dłużników. Wszystkie mitingi rozpoczynały się o godz. 16 i trwały do późnych godzin wieczornych. Część naszych pielgrzymów, a szczególnie te osoby które były po raz pierwszy na Jasnej Górze podziwiała zabytki jakie skrywa klasztor jasnogórski. Uczestnikami tej pielgrzymki były osoby, które należą do działających w naszej gminie grup wsparcia osób uzależnionych jak i współuzależnionych.

Powrót

Baner

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: 2l639fbui2

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowania


poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.