• Jaguar w Ataku

Minimalna przegrana
GKS Jaguar Wolanów
w Ostrołęce.

Niestety po zaciętym meczu przegrywamy na wyjezdzie z SPS Volley Ostroleka 3-2. Cieszymy sie jednak z 1pkt i szykujemy sie juz na nastepny mecz w Sobote o godzinie 16 na hali w Wolanowie z Halinowem.

SPS Volley Ostrołęka – GKS Jaguar Wolanów
3 : 2 (22:25, 25:20, 25:22, 21:25, 15:7)

A tak o meczu napisał portal eostroleka.pl:

SPS Volley Ostrołęka pokonał GKS Jaguara Wolanów 3:2 w spotkaniu III ligi mazowieckiej siatkarzy, które odbyło się w sobotę 6 lutego w hali przy ul. Partyzantów. Podopieczni Karola Zubrzyckiego przedłużyli zwycięską serię do czterech wygranych z rzędu.

Wygrana nie przyszła jednak łatwo. W pierwszym secie goście zaprezentowali się lepiej i choć różnica na koniec seta była niewielka, to jednak rywale byli po tej partii w bardziej komfortowej sytuacji. Role odwróciły się w drugim secie - do połowy partii gra była bardzo wyrównana, a prowadzenie zmieniało się po udanych akcjach obu ekip. W końcówce w ekipie Volleya zaskoczył blok, dzięki czemu udało się zdobyć kilka ważnych "oczek" i doprowadzić do wyrównania.

Nie był to jednak koniec emocji w tym meczu. Kolejna część przyniosła wyrównaną grę, zakończoną szczęśliwie przez reprezentantów Ostrołęki. Nie udało się jednak tej dobrej gry przełożyć na set czwarty i kibice obejrzeli tie-break. W nim gospodarze dominowali od początku do końca i zasłużenie wygrali, dopisując do swojego konta dwa punkty.