Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • gminny portal mapowy
  • Projekt Cyfrowa Gmina

Treść strony

Podsumowanie wakacji 2013 w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie oraz świetlicy w Mniszku

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia roku szkolnego. W związku z tym dla Gminnego Centrum Kultury nadszedł czas na podsumowanie lata.

  • Podsumowanie wakacji

Oferta zajęć podczas tegorocznych wakacji obfitowała w wiele ciekawych propozycji. W programie zajęć oferowaliśmy zajęcia sportowe dla młodszej i starszej grupy wiekowej, lekcje tańca ZUMBY dla dzieci i dorosłych w świetlicy w Mniszku, w Strzałkowie jak i Wolanowie, zajęcia plastyczne również w dwóch grupach; ,,Południa z bajkami” oraz czas filmowy dla młodzieży, spotkania karaoke,  hip-hop prowadzony przez instruktora Fabryki Tańca ,,IDOL”. Nie zabrakło również zajęć dla najmłodszych dzieci- co czwartek spotykaliśmy się w Akademii Malucha. Nowością w tym roku były zajęcia komputerowe, podczas których można było w sposób kreatywny wykorzystać komputer. Przez całe wakacje dla wszystkich  mieszkańców gminy dostępne były, i nadal są komputery, stół do bilarda, tenisa stołowego oraz wszelkie inne materiały i przybory potrzebne do zabaw i gier.

Aby urozmaicić wolny czas letni dla dzieci i młodzieży organizowane były wycieczki autokarowe. Byliśmy  w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku na wystawie znanej rzeźbiarki Magdaleny Abakanowicz, w Muzeum Wsi Radomskiej, gdzie można było samemu zrobić i upiec chlebek. Nie zabrakło także wyjazdów na basen NEPTUN w Radomiu, do Multikina w Radomiu oraz na kręgle . Odwiedziliśmy także ,,Farmę Iluzji” w Mościskach k. Woli Życkiej.

 Dla spragnionych doznań artystycznych zorganizowaliśmy Plener na terenie Pałacu Odrowążów w Chlewiskach k. Szydłowca.

Półmetek wakacji upłynął  nam w przemiłej atmosferze muzyki jazzowej. 26VII2013r. w piątek gościliśmy u nas na placu przed Urzędem Gminy Wolanów  zespół LAY D FUNK, gdzie odbył się wspaniały koncert.

W związku z tym, że program Naszego centrum był naprawdę bogaty w wiele atrakcji serdecznie zapraszamy wszystkich na podsumowanie czasu wakacyjnego  podczas Letniego Wieczorku Artystycznego, który odbędzie się w najbliższy piątek 30VIII2013r. na placu przed Urzędem Gminy Wolanów. Oprócz koncertu Kapeli Podwórkowej z Sienna towarzyszyć na będzie wystawa prac plastyczno- plenerowych, grafiki komputerowej oraz fotograficznych, które wzięły udział w konkursie ,,Gmina Wolanów w obiektywie”. Serdecznie zapraszamy i prosimy o cierpliwość ponieważ już niebawem ukaże się nowy plan zajęć na Rok Artystyczny 2013/2014 w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie i w Świetlicy w Mniszku!

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.