Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • gminny portal mapowy
  • Projekt Cyfrowa Gmina

Treść strony

  • -

„Nie czekaj - bądź aktywny!” Rodzinny festyn w Wolanowie

Całe rodziny bawiły się w niedzielę 8. września 2013 na festynie rodzinnym w Wolanowie. Festyn ten odbywa się co roku i promuje zdrowy i aktywny tryb życia rodzin. Tegoroczne hasło imprezy brzmiało "Nie czekaj - bądź aktywny", miało na celu promocję aktywności mieszkańców gminy a także integrację poprzez wspólną zabawę.

Wśród licznych atrakcji było między innymi wesołe miasteczko, dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny, stoiska gastronomiczne, kramy z zabawkami, można było także spróbować swoich sił podczas przejażdżki konnej. Nie zabrakło także konkursów, w których rywalizowały ze sobą całe rodziny. W konkursie „Budujemy Dom” każda z rodzin otrzymała materiały i miała za zadanie zbudować makietę domu. Było o co walczyć – nagrodą był rower ufundowany przez posła na Sejm RP, pana Zbigniewa Kuźmiuka.

Podczas imprezy królowała Zumba. Modny taniec zaangażował liczne grono uczestników. Wszyscy czekali także na występ zespołu ludowego Wolanianki. Okazuje się, że pieśń ludowa ma się dobrze także wśród młodzieży. Zarówno dzieci, jak i dorośli włączyli się w program artystyczny "Na Dzikim Zachodzie". W kowboja zamienił się także wójt Wolanowa, Krzysztof Murawski. Animatorzy zadbali o to, by atrakcji i zabawy było pod dostatkiem.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Fanaberia, natomiast gwiazdą wieczoru był zespół El’Brzeszczoteros, grający na żywo żwawe i skoczne utwory, podczas których całe rodziny oraz przede wszystkim młodzież świetnie się bawili. Wszystkim atrakcjom, konkurencjom i występom towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda.

Festyn zrealizowany przez Wójta Gminy Wolanów, Krzysztofa Murawskiego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminne Centrum Kultury w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

  • „Nie czekaj - bądź aktywny!” Rodzinny festyn w Wolanowie
  • „Nie czekaj - bądź aktywny!” Rodzinny festyn w Wolanowie
  • „Nie czekaj - bądź aktywny!” Rodzinny festyn w Wolanowie

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.