Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • gminny portal mapowy
  • Projekt Cyfrowa Gmina

Treść strony

  • Charytatywne Mikołajki w GCK

My też pomagamy- CHARYTATYWNE MIKOŁAJKI w GCK zakończone sukcesem!

     We wszystkich miejscach na świecie, również i w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie kilka dni temu obchodziliśmy Mikołajki. Tym razem to nasze dzieci i młodzież postanowiły wyręczyć św. Mikołaja i pomóc potrzebującym. Wszyscy, którzy brali udział w zabawach mikołajkowych, zapisując się przekazywali podarunki w postaci przyborów papierniczych oraz zabawek. Nasi najmłodsi nie zawiedli nas i tym razem. Zebraliśmy kilka paczek potrzebnych materiałów, które 9 grudnia uroczyście przekazaliśmy wychowankom Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Radomiu.

     We wtorek, 3 grudnia zabawa odbyła się w świetlicy w Mniszku. Najmłodszym uświetnili wieczór animatorzy - Eduminki, którzy zagwarantowali  magiczne chwile i pełną satysfakcję wszystkich dzieci. Podczas imprezy odbyło się wiele konkursów z różnymi rekwizytami, np. workami Mikołaja czy też dzwoneczkami. Pod koniec imprezy dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztacie edukacyjnym. Wykonały wspaniałe bałwanki, które mogły zabrać do domów. Nie zabrakło również poczęstunku na koniec zabawy.

     W Wolanowie zabawa mikołajkowa odbyła się w czwartek, 5 grudnia.  Dzieci bawiły się równie wspaniale. Wśród uczestników imprezy byly nawet 1,5 roczne dzieciaczki. Animatorzy sprawili, że wszyscy byli cały czas uśmiechnięci i szczęśliwi, chętnie uczestnicząc w zabawach i konkursach. W Wolanowie również odbył się warsztat twórczy. Dzieciom i rodzicom bardzo podobały się bałwanki, którym malcy od razu nadali imiona.

     Dla starszych dzieci i młodzieży 6 grudnia zorganizowaliśmy wyjazd na basen.  Zabawom w wodzie nie było końca. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni, leniwej rzeki oraz jaccuzi.

     Jesteśmy z dzieci bardzo dumni i zadowoleni, nie tylko dlatego, że tak licznie przybyły na zabawy i świetnie się bawiły, ale najbardziej z tego, że mają tak ogromne serca. W tym roku to one były Mikołajami, i na pewno dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Radomiu są im wdzięczne i uśmiechnięte tak jak one podczas zabaw. Dziękujemy!

Przygotowało Gminne Centrum Kultury w Wolanowie.

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.