Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • gminny portal mapowy
  • Projekt Cyfrowa Gmina

Treść strony

  • Podsumowanie wakacji

Podsumowanie wakacji
w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie

Wakacje dobiegły końca. Jak co roku, dla dzieci i młodzieży na czas letni GCK przygotowało szeroką ofertę kulturalno-rozrywkową.  W Wolanowie oraz w Świetlicy Wiejskiej w Mniszku odbywały się zajęcia plastyczne, kulinarne, przyrodniczo-ekologiczne, decoupage oraz warsztaty fotograficzne. Ponadto każdy mógł wykazać się m.in. umiejętnościami śpiewania podczas karaoke  oraz tańca podczas zajęć ZUMBY. Nie zabrakło również wycieczek oraz gier i zabaw sportowych na świeżym powietrzu.   Z pewnością każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

W piątek 29 VIII 2014r. na placu przed Urzędem Gminy w Wolanowie odbył się Wieczorek Muzyczny, kończący wakacje. Główną atrakcją popołudnia był koncert zespołów „Hipnorytmia” oraz „Choroba Wściekłych Wiewiórek”. Obydwa zespoły ćwiczą w salach Gminnego Centrum Kultury. Występom towarzyszyła wystawa podsumowująca wakacje, na której można było zobaczyć prace plastyczne wykonane przez dzieci uczęszczające do GCK. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również prace z pleneru malarskiego, który odbył się w sierpniu w Iłży.

Podczas uroczystości nastąpiło rozwiązanie III edycji konkursu fotograficznego „Gmina Wolanów  w obiektywie”. Poziom zdjęć z roku na rok jest coraz  bardziej  imponujący.  I miejsce zajęła Patrycja Wiaderek, II miejsce – Katarzyna Bolek, zaś III miejsce przyznano Aleksandrze Szarej. Wyróżnienia wręczono Julii Rojek, Oliwii Gomule, Mikołajowi Pikiewiczowi oraz Natalii Jedlikowskiej. Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do jego kolejnej edycji.

Jesteśmy wdzięczni za przybycie wszystkim gościom, a tych którzy nie mieli okazji obejrzeć wystawy zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury, gdzie będzie można ją podziwiać do końca października.

Przygotowało Gminne Centrum Kultury w Wolanowie

  • Podsumowanie wakacji w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie
  • Podsumowanie wakacji w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie
  • Podsumowanie wakacji w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie

następna strona »

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.