Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy
  • zastrzegam.pl

Treść strony

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwany PSZOK)

Na terenie Gminy Wolanów w miejscowości Garno, przy ul. Kasztanowej 21 znajduje się Punkt Selektywnej Zbiórki  Odpadów prowadzony przez Firmę „EKO-JAS” Krzysztof Janas, Garno ul. Kasztanowa 21, 26-625 Wolanów.

W punkcie selektywnego zbierania odpadów przyjmowane są  dostarczone we własnym zakresie przez właścicieli nieruchomości  na których zamieszkują mieszkańcy po okazaniu dowodu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do Urzędu Gminy  następujące rodzaje odpadów: papier i tektura, tworzywa sztuczne, szkło, opakowania wielomateriałowe, odpady zielone, przeterminowane leki, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony, odpady niebezpieczne (baterie i akumulatory, zużyte świetlówki, lampy fluorescencyjne i zawierające rtęć, pozostałości farb, tuszy lakierów żywic lepiszczy, aerozoli, rozpuszczalników w tym opakowań po tych środkach, pozostałości środków ochrony roślin, nawozów w tym opakowania po tych środkach, pozostałości środków chemii gospodarczej, inne zawierające substancje niebezpieczne), popiół i żużel, inne odpady komunalne (tekstylia, drewno, szkło okienne).

Punkt czynny jest w każdą środę od godziny 8-16 i w każdą sobotę od godziny 8-12.

UWAGA:

Tel. 48-618-68-54

Powrót

Baner

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
tel.centrala: 486186051, 486186067   fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl
e-PUAP: /2l639fbui2/skrytka

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowaniaponiedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.