Gmina Wolanów

Wydarzenia

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

Komunikat
2014.06.02
Komunikat

 W dniu 27.05.2014 na hali sportowej ZSO-PG Wolanów został rozegrany Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - Wolanów 2014 r.
  Uroczystego otwarcia otwarcia turnieju dokonali p  Krzysztof Murawski - Wójt Gminy, p. Elżbieta Wertejuk - Dyrektor ZSO PG-PSP oraz p. Michał Komorek, życzyli wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników, miłych wrażeń i dobrej zabawy.

KONCERT RODZINNY
W SŁAWNIE
2014.05.26
KONCERT RODZINNY <br>W SŁAWNIE

Dyrektor oraz Pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Wolanowie zaprasza wszystkich Rodziców oraz zainteresowanych na Koncert Rodzinny, który odbędzie się 28 maja 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Sławnie, o godzinie 17.00.

Jarmark Ludowy
w Bieniędzicach
2014.05.22
Jarmark Ludowy <br>w Bieniędzicach

Po raz drugi przy  Publicznej Szkole Podstawowej w Bieniędzicach, w niedzielę 18 maja 2014 roku odbył się Jarmark Ludowy. Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Wolanów Krzysztof Murawski, Lokalna Grupa Działania ,,Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie ,,Razem dla Rozwoju”.

IX edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
2014.05.22

W tym roku już po raz dziewiąty fotografowie-amatorzy, mieszkający lub uczący się na Mazowszu staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nabór prac trwa do 16 czerwca 2014 r.

Zaproszenie na Jarmark Ludowy w Bieniędzicach
2014.05.13
Zaproszenie na Jarmark Ludowy w Bieniędzicach

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Wójtem Gminy Wolanów oraz Stowarzyszeniem „Razem dla Rozwoju” serdecznie zapraszają na Jarmark Ludowy, którego tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę - 18 maja 2014 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieniędzicach o godzinie 16.00.

DZIEŃ FLAGI NARODOWEJ
W WOLANOWIE
2014.05.06
DZIEŃ FLAGI NARODOWEJ <br>W WOLANOWIE

W piątek 2 maja 2014r. dzieci i młodzież z Gminnego Centrum Kultury w Wolanowie uczciły Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Jest to polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004 roku. Tego dnia obchodzony jest również Dzień Polonii i Polaków za granicą. Drugi maja to dzień, który bardzo szybko zdobył wśród Polaków uznanie. Tego dnia próbujemy zaakcentować fakt bycia Polakami, utożsamiamy się z ojczyzną. Wywieszamy flagi, organizujemy różnego rodzaju akcje i manifestacje.

Państwo, prawo, społeczeństwo, obywatel
2014.05.06
Państwo, prawo, społeczeństwo, obywatel

Pod takim tytułem  28 kwietnia br. w  publicznej Szkole Podstawowej w Mniszku  odbyła się debata uczniów z udziałem Wójta Gminy Wolanów Krzysztofa Murawskiego. Spotkanie  było podsumowaniem projektu pn. Bezpieczna Szkoła Obywatelska 2014, realizowanego przez placówkę w bieżącym roku szkolnym.

V edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów
2014.05.06
V edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów

Organizatorem Konkursu jest Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie. Konkurs przebiega we współorganizacji m.in. jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Delimitacja Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego
2014.04.30
Delimitacja Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego

W dniu 29 kwietnia  w Urzędzie Gminy Wolanów miała miejsce konferencja dotycząca delimitacji Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego. Radomski Obszar Funkcjonalny stanowi naturalny obszar wzajemnych powiązań o charakterze ekonomicznym, społecznym, transportowym i zrzesza ponad 15 jednostek samorządu terytorialnego funkcjonujących w pobliżu Radomia.

Wybory do Parlamentu Europejskiego
2014.04.29
Wybory do Parlamentu Europejskiego

Zgodnie z Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 25 maja 2014r. zarządzone zostały wybory do Parlamentu Europejskiego. Informacje dotyczące organizacji i przebiegu wyborów na terenie Gminy Wolanów zgodnie z Kodeksem Wyborczym,  zamieszczane są na stronie www.bip.wolanow.pl w zakładce „wybory”.

Życzenia wielkanocne
2014.04.17
Życzenia wielkanocne

Rodzinnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary nadziei i miłości

życzą

Derektor i Pracownicy
Gminnego Centrum Kultury

w Wolanowie

Komunikat
2014.04.17
Komunikat
Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 25 kwietnia do 2 maja 2014r.
Życzenia wielkanocne
2014.04.16
Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu, aby ten szczególny czas przyniósł pokój, radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie da siłę do codziennych zmagań i nowych wyzwań.

Wiosenne rękodzieło
w Urzędzie Gminy Wolanów
2014.04.08
Wiosenne rękodzieło <br>w Urzędzie Gminy Wolanów

            Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się zorganizowany w holu Urząd Gminy Wolanów kiermasz wiosenno - wielkanocny. Wśród ozdób i stroików świątecznych wykonanych przez Gminne Centrum Kultury, znalazły się tradycyjne palmy wielkanocne, pisanki zdobione sztuką  decoupage i koszyczki wielkanocne.  Do nabycia były również ozdoby wiosenne - oryginalne kwietniki z żywymi roślinami.  Tego dnia urzędowy korytarz zamienił się  w galerię rękodzieła pełną zapachu hiacyntów.

Kiermasz wiosenno-wielkanocny
2014.03.27
Kiermasz wiosenno-wielkanocny

prac wykonanych w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie oraz w Świetlicy w Mniszku. Kiermasz odbędzie się w poniedziałem 31 marca 2014r. w budynku Urzędu Gminy Wolanów, przy ul. Radomskiej 20, w godzinach między 9.00 a 14.00.

CAPOEIRA w Gminnym Centrum Kultury
w Wolanowie!
2014.03.21
CAPOEIRA w Gminnym Centrum Kultury <br>w Wolanowie!

Co łączy ze sobą muzykę, śpiew, walkę, akrobatykę, taniec i improwizację? Odpowiedź jest prosta - Capoeira, czyli sztuka walki wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Młodzież zapobiega pożarom
2014.03.17
Młodzież zapobiega pożarom

14 marca 2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie odbył się finał konkursu plastycznego pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom”, którego organizatorami byli: Wójt Gminy Wolanów, Zarząd Gminny Związku OSP w Wolanowie oraz Gminne Centrum Kultury.

NIE ! DLA WYPALANIA TRAW
2014.03.14
NIE ! DLA WYPALANIA TRAW

ZAGROŻENIE ŻYCIA LUDZI; DEGRADACJA ŚRODOWISKA; KOSZTY DLA BUDŻETU PAŃSTWA I GMINY; SANKCJE KARNE

Komunikat
2014.03.14
Komunikat

Z Finału Powiatu Radomskiego w piłce siatkowej chłopców w ramach eliminacji Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W dniu 06.03.2014r. w hali sportowej ZSO - PG Wolanów odbyły się zawody sportowe w których wystartowały 4 drużyny z terenu powiatu radomskiego wyłonione w rozgrywkach międzygminnych.

Dofinasowanie
do usuwania azbestu
2014.03.13

Urząd Gminy Wolanów informuje, iż przygotowuje wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie zadania:

„Demontaż i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Wolanów na rok 2014”

Dofinansowanie z WFOŚiGW obejmuje koszty demontażu, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest.

Nie obejmuje kosztów nowych pokryć dachowych.

Skorzystaj z pomocy pracownika urzędu skarbowego i PIT wyślij przez Internet!
2014.03.12
Skorzystaj z pomocy pracownika urzędu skarbowego i PIT wyślij przez Internet!

W dniu 14 marca 2014r. w godz. 9:00 - 12:00 w Urzędzie gminy Wolanów odbędzie się spotkanie informacyjne w zakresie wysyłania zeznań rocznych przez Internet.

Wszyscy zainteresowani będą mogli w tym czasie złożyć swoje zeznanie roczne za pomocą systemu e-Deklaracje!

,,Kobieta muzyką serca”- wieczór artystyczny w Dniu Kobiet
2014.03.11
,,Kobieta muzyką serca”- wieczór artystyczny w Dniu Kobiet

Już po raz trzeci  w gminie Wolanów obchodziliśmy  uroczyście Dzień Kobiet. Organizatorami kobiecego święta był Wójt Gminy Wolanów, Gminne Centrum Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, a w tym roku,  również  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie, który gościł uczestników obchodów w obiekcie szkoły. 

APEL O NIEWYPALANIE TRAW
2014.03.06

Zjawisko wypalania traw, w okresie wczesnej wiosny, jest wynikiem pojawienia się obszarów zeszłorocznej wysuszonej roślinności, która ze względu na występujące w tym czasie okresy przejściowe wegetacji stanowi doskonałe podłoże palne, co w zestawieniu z dużą aktywnością czynnika ludzkiego w tym sektorze skutkuje gwałtownym wzrostem zdarzeń pożarowych. Za ponad 94% przyczyn powstania pożarów odpowiedzialny jest człowiek, w wyniku umyślnego wypalania związanego z panującym wśród rolników od pokoleń przekonaniem, że spalenie trawy spowoduje szybszy, bujniejszy odrost młodej trawy, co przyniesie korzyści ekonomiczne, intensywnego prowadzenia prac rolnych na polach, podczas których dochodzi do powstawania pożarów na skutek nieostrożności osób wykonujących te prace lub niesprawnego sprzętu technicznego, nieostrożności dorosłych i dzieci posługujących się ogniem otwartym oraz celowych podpaleń.

Podsumowanie ,,Ferii 2014” w Gminnym Centrum Kultury
w Wolanowie oraz Świetlicy w Mniszku
2014.03.04
Podsumowanie ,,Ferii 2014” w Gminnym Centrum Kultury <br>w Wolanowie  oraz Świetlicy w Mniszku

Ferie zimowe niestety dobiegły końca. Nadszedł więc czas na podsumowanie dwóch, miejmy nadzieję, w pełni udanych tygodni, które swoim zaangażowaniem i wspaniałym nastrojem urozmaicały instruktorki Gminnego Centrum Kultury w Wolanowie.

Kurs pierwszej pomocy
w GCK!
2014.03.04
Kurs pierwszej pomocy <br>w GCK!

Co prawda ferie dobiegają już końca, mimo to postanowiliśmy przeprowadzić wśród dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia , zarówno w GCK w Wolanowie jak i Świetlicy w Mniszku, kurs pierwszej pomocy. Dużo wypadków zdarza się zwłaszcza w czasie wolnym dla dzieci, zarówno podczas ferii jak i wakacji, i nie każdy zna podstawy zachowania się w momencie ratowania ludzkiego życia.

Informacja w sprawie przeprowadzenia konsultacji
2014.02.25

dotyczących przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Wolanów.

Zarządzenie>>>

Załącznik nr 1>>>

Załącznik nr 2>>>

Projekt uchwały>>>

Projekt Programu>>>

VI edycja konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”
2014.02.20

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłasza VI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” w Wolanowie
2014.02.10
Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”  w Wolanowie

W dniu 07.02.2014 w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie, oraz 10.02.2014r. w Publicznym Gimnazjum  w Wolanowie odbył się kolejny już konkurs wiedzy pożarniczej zorganizowany przez Zarząd Gminny Związku OSP w Wolanowie, Wójta Gminy Wolanów oraz Gminne Centrum Kultury.

Trening CAPOEIRA
w GCK
2014.02.10
Trening CAPOEIRA <br>w GCK

W ferie zimowe mamy do zaproponowania zajęcia CAPOEIRA. Jest to wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach. Istotą capoeira są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków. Zajęcia podczas ferii są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Ferie zimowe tuż tuż.
2014.02.10
Ferie zimowe tuż tuż.

Pewnie nie możecie się już doczekać! Warto spędzić je kreatywnie, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!  Poniżej wstawiamy plan na ferie. Zapoznajcie się z nim, a my czekamy na Was w naszych placówkach!

GMINA WOLANÓW zaprasza na BEZPŁATNĄ MAMMOGRAFIĘ
2014.02.07

W trosce o zdrowie mieszkańców Gminy gorąco zachęcamy  wszystkie Panie w przedziale wiekowym od 50 do 69 roku życia  do skorzystania z badania mammograficznego, które zostanie przeprowadzone w dniu 10 lutego 2014r.  (poniedziałek) przed Urzędem Gminy Wolanów, ul. Radomska 20.

Informacja w sprawie nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia na okres 3 lat w trybie bezprzetargowym
2014.02.07

WÓJT GMINY WOLANÓW podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Wolanów, położonej w miejscowości Mniszek, przeznaczonej do wydzierżawienia na okres 3 lat w trybie bezprzetargowym

Muzycznie i nastrojowo
w Dniu Babci i Dziadka
w GCK w Wolanowie
2014.01.23
Muzycznie i nastrojowo <br>w Dniu Babci i Dziadka <br>w GCK w Wolanowie

W środę 22 stycznia 2014 o godz.16:00 w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W występie wzięły udział dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia muzyczne do Gminnego Centrum  Kultury.

Informacja dla rolników
2014.01.22

Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT za paliwo w ilości 86 litrów na każdy hektar użytków rolnych.

I edycja konkursu fotograficznego FotoSprawni 2014
2014.01.20
I edycja konkursu fotograficznego FotoSprawni 2014

Celem Konkursu jest przede wszystkim aktywizacja środowiska osób niepełnosprawnych oraz edukacja społeczna w szczególności na terenie Miasta i Gminy Skaryszew. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto fotografuje i ma styczność z osobami niepełnosprawnymi jak i same osoby niepełnosprawne.

Dzień Babci i Dziadka
2014.01.20
Dzień Babci i Dziadka

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie zaprasza naszych kochanych Seniorów, rodziców, młodzież, dzieci oraz pozostałych mieszkańców gminy na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbędzie się w najbliższą środę 22 stycznia 2014r. w budynku GCK. W programie wystąpią uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych Gminnym Centrum Kultury przez  pana Pawła Garbalskiego. Wstęp wolny.

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD W WOLANOWIE
2014.01.14
NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD W WOLANOWIE

W niedzielę 12 stycznia 2014roku , w kościele pod wezwaniem św. Doroty  w Wolanowie odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego ,,Wolanianki” . W wypełnionym publicznością kościele grupa pod kierownictwem pani Barbary Siudy oraz Barbary Waśkiewicz wykonała kolędy i pastorałki, te znane jak i te rzadziej słyszane.

Zmiany w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi
2014.01.07

UWAGA! Od 1 stycznia 2014 roku obowiązują zmiany w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zaproszenie
2014.01.07
Zaproszenie

Koncert kolęd i pastrorałek "Hej kolęda, kolęda!" dnia 12.01.2014 (niedziela) po mszy św. o godz. 15:00 w kościele św. Doroty w Wolanowie wystąpi zespół ludowy WOLANIANKI.

Wigilia Samorządowa 2013
2014.01.07
Wigilia Samorządowa 2013

   W dniu 20 grudnia br. Wigilia Samorządowa organizowana pod patronatem  Wójta Gminy Wolanów zgromadziła przy wspólnym stole samorządowców, pracowników oświaty, kultury, służby zdrowia, ochotników   straży pożarnej i  kapłanów miejscowych parafii.

Apel Wojewody Mazowieckiego
2013.12.31
Apel Wojewody Mazowieckiego
Bądźmy rozważni, używając petard i fajerwerków!
Święta Bożego Narodzenia
2013.12.18
Święta Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy mieszkańcom i gościom gminy Wolanów dużo spokoju, optymizmu, wiary w przyszłość, pogodnych myśli i codziennych radości(...)

Wigilia Seniorów 2013
2013.12.13
Wigilia Seniorów 2013

W dniu 11 grudnia 2013 roku w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie odbyła się wigilia członków stowarzyszenia Seniorów. Wszyscy przybyli uczestnicy zebrali się w godzinach południowych. Czekały na nich pięknie przystrojone świąteczne stoły a także catering.

KONSULTACJE SPOŁECZNE
2013.12.11

Rozpoczynają  się sołeckie spotkania konsultacyjne dotyczące projektów statutów poszczególnych sołectw w gminie Wolanów. Zasady i tryb przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami   określone zostały Uchwałą  Nr VI/31/11 Rady Gminy Wolanów z dnia 27 kwietnia 2011 r.

My też pomagamy- CHARYTATYWNE MIKOŁAJKI w GCK zakończone sukcesem!
2013.12.10
My też pomagamy- CHARYTATYWNE MIKOŁAJKI  w GCK zakończone sukcesem!

     We wszystkich miejscach na świecie, również i w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie kilka dni temu obchodziliśmy Mikołajki. Tym razem to nasze dzieci i młodzież postanowiły wyręczyć św. Mikołaja i pomóc potrzebującym. Wszyscy, którzy brali udział w zabawach mikołajkowych, zapisując się przekazywali podarunki w postaci przyborów papierniczych oraz zabawek.

Sportowe atrakcje
w Wolanowie
2013.12.06
Sportowe atrakcje <br>w Wolanowie

W dniu 8 grudnia 2013 (niedziela)   o godz. 18.00 w hali sportowej przy ZSO w Wolanowie rozegrany zostanie mecz piłki siatkowej   GKS  JAGUAR  - MDK Warszawa.

Wstęp wolny.

Andrzejkowe ,,czary- mary” w GCK
2013.11.29
Andrzejkowe ,,czary- mary” w GCK

Dnia 28 listopada w godzinach popołudniowych, w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie oraz w świetlicy w Mniszku odbywały się równolegle zabawy andrzejkowe. Na przybyłe dzieci czekała masa atrakcji. Pod okiem instruktorów można było wziąć udział w licznych zabawach i konkursach.

Finał Mazowieckiej Gimnazjady
w Wolanowie
2013.11.27
Finał Mazowieckiej Gimnazjady <br>w Wolanowie

Finał Mazowieckiej Gimnazjady Ludowych Zespołów Sportowych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców odbył się  21 listopada 2013r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie. Półfinał został rozegrany w miesiącu październiku, również na tym obiekcie.

23 listopada 2013 – PRL PARTY
w GCK!

2013.11.27
<p style="text-align:center;"><span style="color:#FF0000;"><span style="font-size:1.8em;">23 listopada 2013 – PRL PARTY <br>w GCK!</span></span></p>

W dniu 23 listopada 2013r. w Gminnym Centrum Kultury w Wolanowie odbyła się impreza ostatkowa , PRL- PARTY,  z dużą ilością dobrego humoru i uśmiechu. Jako gospodarze zadbaliśmy o wyjątkowy nastrój, ustawiając  rekwizyty z tamtych czasów czy  plakaty. Nie zapomnieliśmy także o  tradycyjnym menu. Gościom motyw przewodni bardzo przypadł do gustu, co udowodnili przebierając się w ubrania swoich rodziców czy dziadków. Wyglądali tak, jak by czas zatrzymał się w latach 60-tych.

INFORMACJA
2013.11.25

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Wolanów Nr 264/2013 z dnia 12 listopada 2013 roku dzień 27 grudnia 2013 roku (piątek) jest dniem wolnym od pracy(...)

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020

fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowania


poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?
Projekt i realizacja extranet.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.