Gmina Wolanów

Wyszukiwarka

Zobacz także...

Menu strony

Wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Ogłoszenia

Banery

  • Portal mapowy SDI gminy Wolanów
  • gminny portal mapowy
  • zastrzegam.pl

Nawigacja

Biuletyn Informacji Publicznej

Treść strony

ROLNIKU SPISZ SIĘ SAM
2016.06.03
ROLNIKU SPISZ SIĘ SAM

Czy średnia powierzchnia gospodarstw rolnych na Mazowszu nadal rośnie? Ilu właścicieli gospodarstw rolnych mieszka w dużych miastach? W jakim kierunku mazowieccy rolnicy specjalizują swoją działalność? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy po przeprowadzeniu ogólnopolskiego Badania Struktury Gospodarstw Rolnych (R-SGR), którego kolejna edycja rusza od 1 czerwca 2016 r.

Czerwone światło
dla agresji i przemocy
2016.06.02
Czerwone światło <br>dla agresji i przemocy

25 kwietnia rozpoczął się w naszej szkole tydzień bez agresji pod hasłem: „Bez stresu chodzę do szkoły, jestem uśmiechnięty i zadowolony”. Tydzień ten podsumowywał 2-letni program wychowawczy, który realizowany był w klasach szóstych.

Uroczystości PSP w Sławnie
2016.06.02
Uroczystości PSP w Sławnie

1. Dzień Ziemi.
2. Turniej tenisa stołowego.
3. XI FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU.
4. 225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA.
5. Mistrz pięknego czytania.

Badanie struktury gospodarstw rolnych
2016.06.01
Badanie struktury gospodarstw rolnych

W dniach 1 czerwca – 29 lipca 2016 r. w wylosowanych gospodarstwach rolnych w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie struktury gospodarstw rolnych (R-SGR). Celem badania jest pozyskanie danych na potrzeby analizy zmian w strukturze gospodarstw rolnych, a także ich wieloprzekrojowej charakterystyki. Wyniki badania służą również kształtowaniu polityki żywnościowej państwa.

Polska Biega i gmina Wolanów również!
2016.05.23
Polska Biega i gmina Wolanów również!

W dniu 20 maja 2016 na terenie ZSO w Wolanowie odbyła się ogólnopolska akcja „Polska Biega”. W liczącym 2,7 km biegu udział wzięło ok. 240 osób. Główni uczestnicy biegu to dzieci i młodzież ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy – ZSO Wolanów, PSP Mniszek, PSP Bieniędzice oraz PSP Sławno.

Sukces młodych siatkarzy z Publicznego Gimnazjum w Wolanowie.
2016.05.17
Sukces młodych siatkarzy z Publicznego Gimnazjum w Wolanowie.

W Wierzbicy 14.05.2016 r. odbyła się finałowa runda spotkań Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja odbywała się na zasadzie turniejów, które rozgrywane były co miesiąc w innej gminie. Po przeprowadzeniu wszystkich zawodów bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Wolanowa w kategorii klas pierwszych i drugich oraz dziewcząt klas trzecich.

Ruszyła akcja „Majowe spotkania z książką”
2016.05.12
Ruszyła akcja „Majowe spotkania z książką”

Maj to tradycyjnie miesiąc kiermaszów książkowych, spotkań z autorami, rozmów o książkach, jednym słowem wielkie święto książki! Dlatego właśnie corocznie w maju organizujemy w naszej bibliotece cykl lekcji bibliotecznych dla uczniów młodszych klas szkół podstawowych naszej gminy.

Cała Polska Biega - pobiegnij i Ty!
2016.05.12
Cała Polska Biega - pobiegnij i Ty!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do włączenia się we wspólną, sportową akcję, która odbywa się już po raz 12. na terenie całej Polski. Już 20 maja (piątek) o godzinie 9:00 spotykamy się przed ZSO w Wolanowie, skąd ruszamy we wspólnym biegu ulicami naszej gminy.

Barszcze kaukaskie
2016.05.06
Barszcze kaukaskie

Kontakt z sokiem kaukaskich barszczy (w łącznym rozumieniu barszcz Sosnowskiego i barszcz Mantegazziego), przy dostępie światła słonecznego, skutkuje silnymi poparzeniami skóry. Objawy obrażeń mogą pojawić się w ciągu 24–48 godzin od bezpośredniego lub pośredniego kontaktu z barszczami. Jako gatunki inwazyjne, kaukaskie barszcze stanowią także istotne zagrożenie dla roślinności rodzimej.
 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania rozstrzygnięty!
2016.04.29
Gminny Konkurs Pięknego Czytania rozstrzygnięty!

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA” – to międzyszkolny konkurs dla uczestników z klas V – VI szkół podstawowych naszej gminy. Celem konkursu było wyłonienie Mistrza czytania, budzenie zainteresowania wartościową literaturą, kształcenie umiejętności interpretacji tekstu literackiego, uczenie rywalizacji w miłej atmosferze i doskonalenie techniki czytania.

Dzień Ziemi
w PSP w Mniszku
2016.04.27
Dzień Ziemi <br>w PSP w Mniszku

W dniach 21 i 22 kwietnia 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mniszku obchodzony był Dzień Ziemi. Z tej okazji odbywały się w szkole akcje i konkursy o tematyce ekologicznej. Uczniowie klas 4-5 zaprezentowali przedstawienie pt:,, Bliżej Ziemi’’, podczas którego recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce ekologicznej.

"Kocham Cię Polsko!"
2016.04.27
"Kocham Cię Polsko!"

Zespół "Wolanianki" będzie nagrywał kolejną płytę. Tym razem znajdą się na niej pieśni patriotyczne. Wszystko to dzięki akceptacji komisji oceniającej Fio Mazowsze Lokalne i opiekunkom zespołu, które napisały projekt pod taką samą nazwą jak tytuł płyty "Kocham Cię Polsko!". Znajdzie się na niej 10 utworów wybranych z repertuaru zespołu.

Komunikat Prezesa ARiMR Daniela Obajtka
2016.04.21
Komunikat Prezesa ARiMR Daniela Obajtka

16 maja 2016 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020.

Takie dokumenty będzie można jeszcze złożyć do 10 czerwca 2016r. ale będzie to skutkować pomniejszeniem płatności o 1 % za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Projekt „Mama nie sama”
2016.04.21
Projekt „Mama nie sama”

Od 1 maja 2016 roku na terenie Radomia i powiatu radomskiego rusza nabór uczestniczek do projektu w ramach Działania Osi Priorytetowej RPO WM 2014 – 2020 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Projekt „Mama nie sama” skierowany jest do 60 kobiet - matek samotnie wychowujących co najmniej jedno dziecko do 18 r.ż., które korzystają ze świadczeń z pomocy społecznej lub które kwalifikują się do objęcia taką pomocą, zamieszkałych według KC na terenie woj. mazowieckiego w powiatach: M. Radom i radomskim.

Bezpłatna mammografia
2016.04.20
Bezpłatna mammografia

Zapraszamy na badania mammograficzne kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały tego badania. Data badania 6 maja 2016r. (piątek)

Dzień Otwarty w urzędach skarbowych
2016.04.15
Dzień Otwarty w urzędach skarbowych

Dzień Otwarty w urzędach skarbowych w sobotę 16 kwietnia 2016 r. godz. 9.00 - 13.00.

Dzień Otwarty to znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej. Pracownicy urzędów będą wydawali druki i przyjmowali zeznania oraz pokazywali zalety rozliczeń elektronicznych. W urzędach przygotowano dodatkowe punkty informacyjne. Podatnicy będą mieli do dyspozycji również broszury informacyjne m.in. na temat ulgi na dzieci, ulgi rehabilitacyjnej lub opodatkowania dochodu (przychodu) z odpłatnego zbycia nieruchomości.

Przegrana w Jasieńcu „BRAK SKUTECZNOŚCI”
2016.04.13
Przegrana w Jasieńcu „BRAK SKUTECZNOŚCI”

W meczu 16 kolejki Jaguar uległ niestety na wyjeździe Kraście Jasieniec 0:2. Na mecz jechaliśmy z problemami w obronie gdzie 3 zawodników zmaga się z kontuzjami A. Kaluga( skręcona kostka), G. Chankiewicz ( pęknięte 2 żebra), J. Różalski ( głębokie rany na nodze po ostatnim meczu ) oraz 1 pauzował za żółte kartki M. Szczęsny. Z konieczności na prawej obronie musiał zagrać nominalny napastnik P. Pikiewicz i trzeba zaznaczyć że był to bardzo dobry występ na tej pozycji (nigdy nie grał jako obrońca) tego zawodnika.

Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.
2016.04.13
Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Udany występ uczniów Publicznego Gimnazjum w Wolanowie w kolejnej edycji ligi, którzy tym razem wystąpili w roli gospodarzy. W zawodach wzięło udział około 200 uczestników reprezentujących gimnazja z trzech powiatów: IŁŻA, PARZNICE, PRZYSUCHA, PRZYTYK, SZYDŁOWIEC, WIERZBICA i WOLANÓW.

Wypalanie traw zabija ludzi, zwierzęta, środowisko, stop wypalaniu!
2016.04.13
Wypalanie traw zabija ludzi, zwierzęta, środowisko, stop wypalaniu!

Zjawisko wypalania traw, w okresie wczesnej wiosny, jest wynikiem pojawienia się obszarów zeszłorocznej wysuszonej roślinności, która ze względu na występujące w tym czasie okresy przejściowe wegetacji stanowi doskonałe podłoże palne, co w zestawieniu z dużą aktywnością czynnika ludzkiego w tym sektorze skutkuje gwałtownym wzrostem zdarzeń pożarowych.

Dziecięca matematyka – konferencja w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Sławnie
2016.04.13
Dziecięca matematyka – konferencja w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Sławnie

W dniu 08.04.2016r. w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Sławnie, odbyła się niezwykle inspirująca konferencja matematyczna pod przewodnictwem pani Ewy Zielińskiej. Pani Ewa Zielińska jest wieloletnią nauczycielką wychowania przedszkolnego, współautorką programów edukacyjnych, publikacji dla nauczycieli, artykułów dla rodziców. Wspólnie z prof. Edytą Gruszczyk - Kolczyńską prowadzi badania nad metodami lepszej efektywności procesu wychowania i kształcenia dzieci w warunkach przedszkolnych.

Rozstrzygnięcie konkursu "Najładniejsza Pisanka
i Kartka Wielkanocna".
2016.04.12
Rozstrzygnięcie konkursu "Najładniejsza Pisanka <br>i Kartka Wielkanocna".

Do Gminnego Centrum Kultury w Wolanowie wpłynęło wiele pięknych pisanek i kart wielkanocnych wykonanych różnorodną techniką. Komisja oceniając prace brała pod uwagę estetykę wykonania, samodzielność, pomysłowość i walory artystyczne. Prace zostały podzielone na dwie grupy: dzieci oraz dorośli. Najwięcej prac wpłynęło z PSP w Mniszku i z tego też względu komisja rozstrzygająca konkurs postanowiła osobiście wybrać się do uczniów tejże szkoły i wręczyć nagrody.

II Miejsce w Półfinale powiatowym
2016.04.08
II Miejsce w Półfinale powiatowym

Półfinał Międzypowiatowy
  W Przysusze odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców mogli  w  nim brać udział tylko zwycięzcy eliminacji powiatowych. Powiat szydłowiecki reprezentowało Publiczne Gimnazjum w Jastrzębiu,powiat radomski Publiczne Gimnazjum w Wolanowie a powiat przysuski Publiczne Gimnazjum w Przysusze.

Mecz siatkówki
2016.04.07
Mecz siatkówki

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się mecz piłki siatkowej, w którym Jaguar Wolanów podejmie SPS 4CV Garwolin. Zapraszamy o godzinie 16:00 do Hali Sportowej w Wolanowie. Wstęp wolny.

Minimalna porażka
z Sokołem Sokolniki
2016.04.07
Minimalna porażka <br>z Sokołem Sokolniki

Pierwsza połowa zaczęła się od zdecydowanych ataków gości po jakiś 15 min. gra się wyrównała, najważniejszym wydarzeniem tej części spotkania była czerwona kartka w 45 m, która była konsekwencją dwóch żółtych kartek dla zawodnika Jaguara M. Szczęsny

Przedstawienie
2016.04.01
Przedstawienie

W dniu 31 marca 2016 roku pracownicy oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Młodocinie Większym „Pozytywni” gościli na Sesji Rady Gminy Wolanów. Uczestnicy zaprezentowali przedstawienie o tematyce wielkanocnej pt. „Jezus zwyciężył”. Przedstawienie to zostało przygotowane na Konkurs – Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych odbywający się w Pionkach, na którym zajęli I miejsce.

Mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy A
2016.03.30
Mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy A

Już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia o godzinie 16:00 zapraszamy na stadion w Wolanowie. Odbędzie się tam mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy A, w którym zmierzą się drużyny GKS Jaguar Wolanów oraz KS Sokół Sokolniki. Wstęp wolny.

OGŁOSZENIE
2016.03.30

Od 01 kwietnia 2016r. wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci „500 plus”. W związku z tym  zarządzeniem Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolanowie  od 01 kwietnia 2016r.  Ośrodek czynny będzie:

- w poniedziałki od godziny  730do godziny 1800.
- w  pozostałe dni tj. od wtorku do piątku od godziny 730  do godziny 1530.

BEZPŁATNE BADANIE WZROKU
2016.03.25

11.04.2016 w godzinach 10:00-14:00
Gminne Centrum Kultury w Wolanowie
ul. Radomska 20
 

Po badaniu można będzie nabyć:

  • Okulary na zamówienie (lub tez zamówić okulary na podstawie recepty własnej).
  • Dla chętnych badanie ciśnienia śródgałkowego – profilaktyka jaskry (20zł).

Ciśnienie śródgałkowe jest ustalane przy pomocy bezkontaktowego tonometru Reichart PT 100 portable NCT.

Konsultacje
2016.03.25

w sprawie przyjęcia „ Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Wolanów na 2016r.”

Działając na podstawie art.11a ust.7 pkt.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt (tj. Dz. U. z 2013r., poz. 856 z późn. zm.) Wójt Gminy Wolanów zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, organizacje społeczne oraz inne uprawnione podmioty do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Gminy Wolanów w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Wolanów na 2016r”.

Kurs komputerowy
dla początkujących
2016.03.24
Kurs komputerowy <br>dla początkujących

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie serdecznie zaprasza na kurs komputerowy dla początkujących. Zgłosić się może każdy mieszkaniec gminy, który chciałby nauczyć się od podstaw obsługi komputera i internetu. Czekamy także na osoby, które brały udział w poprzedniej edycji kursu, dla nich przewidziana jest kontynuacja.

Drugie miejsce
PG Wolanów
2016.03.24
Drugie miejsce <br>PG Wolanów

Dobry występ drużyny Publicznego Gimnazjum w Wolanowie na Turnieju o Puchar HUBALA, który odbył się 21 03 2016 r. na hal PG nr 13 Radom.Chłopcy z Wolanowa zajęli 2 miejsce po wygranej z PG nr 22 Radom 2:1 (23 ;25,25;19 ,15;9) oraz z PG nr 13 2:0 (25;18 , 25 ; 20) a przegrali z drużyną SOS Przysucha 0:2 ( 20;25 , 23;25).

I Dzień Wiosny
SPP w Sławnie
2016.03.24
I Dzień Wiosny <br>SPP w Sławnie

Dnia 21 marca 2016 r. w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Sławnie (gm. Wolanów) odbyły się obchody I dnia Wiosny. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję wspólnie spędzić przedpołudnie oraz wziąć udział w warsztatach w ramach tzw. dnia otwartego. Trzy i czterolatki ubrane w kolorowe stroje przygotowały moc atrakcji dla swoich kochanych rodziców. Pod opieką pań wychowawczyń odegrały dwa przedstawienia o tematyce wiosennej.

Dyżury specjalistów ds. lasów niepaństwowych
2016.03.24

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 3/2016 z dnia 10 lutego 2016r. Nadleśniczego Nadleśnictwa Radom w sprawie ustalenia terminów dyżurów specjalistów ds. lasów niepaństwowych pełnionych w urzędach gmin ustalono następujące terminy dyżurów w Urzędzie Gminy Wolanów.

Zaproszenia na szkolenia
2016.03.21

z operacji typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" PROW na lata 2014-2020.

Konkurs FIO Mazowsze Lokalnie na rozwój młodych organizacji już otwarty
2016.03.18
Konkurs FIO Mazowsze Lokalnie na rozwój młodych organizacji już otwarty

Od 7 do 29 marca 2016 r. można składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozwojem młodej organizacji pozarządowej. Zakup sprzętu biurowego, namiotu, stworzenie strony www….czemu nie! Powiedz tylko jaki masz na to pomysł i jak to wykorzystasz? Program FIO-Mazowsze Lokalnie ogłosił właśnie ostatni konkurs w edycji programu 2014-2016: w ścieżce na rozwój młodych organizacji.

Zaproszenie
2016.03.17

Dzień otwarty Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lokalnej Grupie Działania Razem dla Radomki. Warsztaty związane z przygotowaniem wniosków o wsparcie finansowe w konkursie Mazowsze Lokalnie. 21 marca 2016 r.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i mieszkańców na Dzień Otwarty Inkubatora NGO Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Zaplanowane spotkania odbędą się w dniu 21 marca 2016 r. w godzinach od 12.00 do 17.00 w siedzibie Biura LGD w Radomiu przy ul. Wernera 9/11. Na godzinę 14.00 zaplanowaliśmy otwartą prezentację i warsztaty z przygotowania wniosków do konkursu Mazowsze Lokalnie.

Wielkanocny konkurs
w Gminnym Centrum Kultury.
2016.03.16
Wielkanocny konkurs <br>w Gminnym Centrum Kultury.

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wielkanocnym. Lubisz tworzyć? Potrafisz robić piękne rzeczy lub masz zdolności artystyczne? A może po prostu szukasz sposobu na nudę?

Wygrana w Grodzisku Mazowieckim!!!
2016.03.15
Wygrana w Grodzisku Mazowieckim!!!

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki : GKS Jaguar Wolanów 2 - 3!!! Wygrywamy wczorajszy mecz z Grodziskiem Mazowieckim!! Pierwsze dwa sety gramy bardzo dobrze w przyjęciu i ataku. Praktycznie każda pierwsza akcja kończy się naszym punktem. Wykorzystujemy większość kontr i wygrywamy pierwsze dwa sety do 18 i 21.

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE
2016.03.14
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radomiu zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe: Zasady przyznawania płatności bezpośrednich oraz wypełniania wniosku na rok 2016 Szkolenie odbędzie się w dniu 17-03-2016r o godzinie 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie.

11 marca - Dzień Sołtysa
2016.03.11
11 marca - Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa to święto coraz popularniejsze w środowiskach wiejskich. Sposoby jego obchodzenia są bardzo różne, w zależności od tradycji na danym terenie oraz od przyjętych zwyczajów. W bieżącym roku w tym dniu, władze samorządowe spotkały się z sołtysami, by wspólnie uczcić to święto.

Dzień Kobiet
w PSP w Mniszku
2016.03.10
Dzień Kobiet <br>w PSP w Mniszku

W dniu 8 marca 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mniszku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Podczas koncertu życzeń uczniowie składali życzenia i dedykowali piosenki wszystkim kobietom z PSP w Mniszku. Wielką atrakcją tegorocznej uroczystości było przedstawienie teatralne pt,, Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów klasy III. Dzieci pod kierunkiem pani Ewy Zjawińskiej wykonały bajkę w języku angielskim, która wzbudziła wielkie zainteresowanie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Samorząd Uczniowski przekazał piękne kwiaty paniom z okazji ich święta.

8 Marca Dzień Kobiet
2016.03.09
8 Marca Dzień Kobiet

W Gminie Wolanów panie rozpoczęły świętowanie już 6 marca 2016 r. W niedzielne popołudnie w ZSO – PSP i P|G w Wolanowie, mieszkańcy gminy licznie się zgromadzili aby wspólnie uczcić to święto. Sala była wypełniona po brzegi, a tylu atrakcji nie spodziewał się nikt. Wójt Gminy Adam Gibała, dyrekcja i nauczyciele z ZSO – PSP i PG w Wolanowie wraz ze zdolnymi uczniami, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Wolanowie zorganizowali dla pań wspaniałą uroczystość. Masa atrakcji, niespodzianek i słodkości czekała na kobiety z okazji ich święta.

Zespół "Wolanianki" nagrał dla TVP1 hymn Światowych Dni Młodzieży
2016.03.07
Zespół "Wolanianki" nagrał dla TVP1 hymn Światowych Dni Młodzieży

W czwartek 25 lutego w Muzeum Wsi Radomskiej zespół "Wolanianki" nagrał dla TVP1 hymn Światowych Dni Młodzieży. Nagranie do programu "W drodze do Krakowa" jest formą zaproszenia wszystkich do Radomia na sobotę 23 lipca, kiedy to będzie uroczyste zakończenie obchodów tygodniowego pobytu ok. 5000 młodych ludzi z 19 krajów w diecezji radomskiej. W tym dniu od rana w Muzeum Wsi Radomskiej odbędą się prezentacje wielu zespołów mające na celu ukazanie obcokrajowcom piękna polskiego folkloru, polskiej gościnności i zabawy.

Mecz III ligi mazowieckiej
2016.03.04
Mecz III ligi mazowieckiej

Klub GKS Jaguar Wolanów zaprasza w niedzielne popołudnie do hali sportowej w Wolanowie na mecz III ligi mazowieckiej pomiędzy GKS Jaguar Wolanów a MDK Warszawa. Startujemy niedziela 06.03.2016 o godzinie 16. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!

Stopka strony

  • Kontakt

Urząd Gminy Wolanów
Radomska 20, 26-625 Wolanów
telefon: 486186051, 486186067, 486186015, 486186020

fax: 486187941
e-mail: gmina{at}wolanow.pl

  • Godziny otwarcia

Godziny urzędowania


poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek, środa, czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-14:30

Masz pytania?

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.